| radu999 a întrebat:

Cum pot creea un site pentru o echipa de fotbal, dati-mi niste situri unde pot creea sau un program dau funda si vot!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti html, css, php, mysql, javasript. ajax si iti faci ce fel de site vrei tu.

| sayWhaaat a răspuns:

Joomla/Durpal/Wordpress sunt doar cateva dintre programele cu care poti face site-uri, insa trebuie sa ai rabdare sa citesti toata documentatia, ore in sir de tutoriale, altfel nu reusesti pentru ca nu e la indemana oricui.