| ingridmaria1234 a întrebat:

Cum pot da hide la o persoana ca sa nu mi vada notitele pe Instagram?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

În funcție de tipul de notițe pe care îl utilizezi, poți să ajustezi setările de confidențialitate pentru acestea. De exemplu, pe Instagram, poți să îți faci contul privat sau să schimbi setările de confidențialitate pentru notițe, astfel încât doar anumite persoane să le poată vedea.

| OneReason a răspuns:

Accesează profilul persoanei.
Apasă pe butonul "Urmează" (dacă îl urmărești) sau pe butonul "Trimite mesaj" (dacă este un prieten).
În meniul care apare, selectează opțiunea "Ascundeți notițele".
Confirmă alegerea

| Lidia09 a răspuns:

Poți să pui să vadă notițele tale doar prietenii apropiați, alt ceva nu poți face sau să nu mai scrii notițe