| kitten15 a întrebat:

Cum pot decupa o persoana dintr-o poza si dupa sa o pun in alta poza?

P.S. Am Photoscape si Photoshop 3. Daca nu se poate cu acestea, atunci ce alt program trebuie sa folosesc?

Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Shìzuko a răspuns:

Ca sa nu mai descarci nimic, poti folosi simplu un site online piZap, pe acest site poti modifica pozele, poti adauga tot ce vrei din alte poze si poti decupa persoanele dintr-o poza pe care o preferi si o pui in alta poza, pe acest site ai si peisaje cum ar fi in padure, in aier, in antarctica...de care vrei si poti pune persoanele decupate in acele imagini.
Poti si desena pe imagini si sa faci orice vrei.

2 răspunsuri:
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Poti cu photoshop si cu gimp sau gimp 2. happy eu una iti sugerez gimp, desi are cam aceleasi functii ca photoshopul, era foarte usor de folosit si gasesti imediat. in photoshop poti decupa facand un asa-zis "layer". in photoscape am si eu programul, si din cate stiu nu cred ca poti. happy fundita?puppy dog eyes