| CastorR a întrebat:

Cum pot descarca filme de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Poti direct din browser, gasesti pentru mozilla zeci de altfel de add-onuri dar cel mai bun e downloader helper, cu el poti sa descarci filme sau videoclipuri de pe sute de site-uri, chiar si trilulilu sau fisierul meu(cand asculti melodia si nu vrei sa dai download o iei direct cu acest add-on) uite si un tutorial despre el http://www.videotutorial.ro/? tag=download-helper

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Cu ajutorul programului youtube dowloader

| TheClassicGuitar a răspuns:

Incearca cu RealPlayer. il instalezi si la videoclip la YT iti apare in dreapta sus acolo Real Player Download this video. asa faceam mai demult. Nu stiu sigur. big grin

| Mikka_1023 a răspuns:

Salut...deci in primul rind descarca programa youtube downloader... apoi copii linkul de pe youtube, si descarci, e simplu!

fonditza?kiss