| iuliiiiiiiiia a întrebat:

Cum pot descarca Pizap-ul? imi dari va rog un link?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Nu se poate descarca imi pare rau si eu am incercat dar nu se poate imi pare rau! http://pizap.com/pizap.php?width=1366 ia de aici cum sa faci mai mult nu pot!:(

6 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Daaaa cu siguranta ajuta!rolling on the floor))))) iti bati cumva joc de noi?rolling on the floor))))

| bytzy09 a răspuns:

Nu cred ca se poate descarca se foloseste direct pe net

| SabinaB a răspuns:

Eu stiam ca e doar online...

| iuliiiiiiiiia explică:

Nu imi bat joc de nimeni dar asa mi-au zis colegi ca se poate descarca

| HermioneLove a răspuns (pentru iuliiiiiiiiia):

Nu ziceam de tine! ma refeream al unu care o pus linkul'de la o melodie manelista! dar vad ca si-a sters raspunsul! mersi de funda! kiss

| iuliiiiiiiiia explică:

Scuze si npk