| ALEXANDRA a întrebat:

Cum pot dezactiva Hotspot Shield? L-am instalat pentru a face bani la un joc si acum nu imi mai trebuie si as vrea sa il dezactivezi. App l-am sters din documente dar inca il mai am pe net ca si antivirus. Deci, il mai pot dezactiva? daca da, cum?

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Dezinstaleaz-o... lol ce greu e, intri în control panel la add or remove programs şi o dezinstalezi, nu se şterg programele de capul tău.

| υѕєяηαмє a răspuns:

Dai click pe el si apare acolo dai disconnect bafta!

| George14 a răspuns:

Intra in control panel si ii dai la add or remove programs
Dai in jos pana pare programul si apesi pe el si dai remove big grin

| DanielTPU a răspuns:

Daca ai Windows Vista/7 Click :
Start/Control Panel/Programs/Programs and Features // cauti in lista "Hotspot Shield", click dreapta si dai Uninstall