| CataCatalin994 a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand adaug comentarii la postari publice pe Facebook (sport, politica, etc), sa nu apara in newsfeed-ul prietenilor? Nu vreau sa ascund comentariile mele, vreau sa se poata vedea, dar doar daca acceseaza ei stirea/postarea respectiva din buna vointa, nu sa le fie evidentiate in newsfeed-ul lor, bagate pe gat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu personal nu poți face nimic. Doar dacă persoana din listă îți ascunde toate postările. Adică te tine în lista de prieteni, dar nu îți urmărește postările sau alte activități. În rest funcția pe care o dorești tu nu există. Îți spun asta în 10 ani de Facebook, de când am creat eu contul.