| TheoCN87 a întrebat:

Vreau sa opresc comentariile la postările mele publice. Adică aia care nu ii am la prieteni sa nu poată sa comenteze la postari, chiar daca sunt publice. De pe telefon vreau sa le opresc. Stie cineva cum? Iphone 4

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai atunci aduna-te cu prietenii pe alta platforma si vorbiti acolo.

| TheoCN87 explică (pentru peperonies):

Prietene,vorbesc serios. Am vazut la alți ca merge. Daca stii spune, daca nu, nu mai comenta aiurea

| peperonies a răspuns (pentru TheoCN87):

Altii*

| TheoCN87 explică (pentru peperonies):

Oameni idioti! Am gresit nu-i problema ta. Daca nu raspunzi legat de intrebare mars de aici!