| Doolcyka a întrebat:

Cum pot face print-screen pe tableta? M.ar interesa un print-screen la o conversatie pe messenger. Si nu stiu cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| LilGh0st a răspuns:

La iPad trebuie sa apesi simultan butoanele Home si Power. Pe urma trebuie sa eliberezi butoanele. Foarte important este saleliberezi butonul Home prima data. Iti va aparea un flash pe ecran si va suna ca si cum face o poza. In acest fel vei sti ca Print Sceenul s-a efectuat cu succs. Pe urma poti cauta poza.

6 răspunsuri:
| aBunnyMind a răspuns:

În colțul din dreapta jos ultimul buton http://help.newforma.com/......let-UI.JPG ( în cazul din fotografie, [A] reprezintă colțul )

| Doolcyka explică (pentru aBunnyMind):

Eu nu am asa... La mine e tableta iPad2 si nu imi apare asa jos...

| Doolcyka explică (pentru LilGh0st):

Mersi mult!

| LilGh0st a răspuns (pentru Doolcyka):

Cu placere!

| LilGh0st a răspuns (pentru Doolcyka):

La iPad trebuie sa apesi simultan butoanele Home si Power. Pe urma trebuie sa eliberezi butoanele. Foarte important este saleliberezi butonul Home prima data. Iti va aparea un flash pe ecran si va suna ca si cum face o poza. In acest fel vei sti ca Print Sceenul s-a efectuat cu succs. Pe urma poti cauta poza.