| theMUFASA a întrebat:

Cum pot face sa am bluetooth la pc? Trebuie neaparat un stick bluetooth? Mi-e teama ca unele pot sa aiba delay sau probleme de conectare

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

In primul rand, pentru ce ai nevoie de bluethooth?

| theMUFASA explică (pentru Hyperion7):

Sa conectez un controller prin bluetooth

| Hyperion7 a răspuns (pentru theMUFASA):

Înțeleg,atunci ia in calcul ce zic ceilalți, aici mă depășește un pic straight face

| theMUFASA explică (pentru Hyperion7):

laughing, am luat, mersi oricum

| SuNaM a răspuns:

Daca vrei neaparat bluetooth, atunci da, va trebui sa ai un adaptor( stick) bluetooth. Daca iei si tu unul mai de doamne ajuta la pret, o sa fie ok, n-ar trebui sa ai probleme. Depinde ce vrei sa faci cu el, daca vrei sa transferi fisiere, este alt mod de 100x mai usor. Daca vrei gaming, mai bine nu xD. Daca vrei muzica atunci ar fi ok dar depinde sa nu aiba intarzieri.

| theMUFASA explică (pentru SuNaM):

Am inteles, multumesc