| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Cum pot face sa imi vad golurile salvate in fifa 07 dar nu din joc?
Se salveaza altundeva?

Răspuns Câştigător
| XPraFF a răspuns:

Da! Vezi in folderul unde este instalat Fifa 07 si dai la Videos sau cum o scrie(ceva de genu) si acolo le poti vedea! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

1 răspuns:
| Messi_Lionell_1998 a răspuns:

Eu zic să folosești Fraps pentru filmarea golurilor.E foarte bun. Poti face si poze..sa si filmezi..la o singura apasare de buton.Add pe mess la destroyer. zonepgl@yahoo.com daca vrei sa te ajut