| bogdan324 a întrebat:

Cum pot face sa joc gta vice city stories pe un ps2 modat? ca am bagat cd-ul si zice ""Please insert a playstation or playstation 2 format disc,,
Am incercat sa joc pes 2010 piratat si a mers fara probleme, cum pot face sa meagra si gta vcs?

5 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Discutiile despre piraterie nu se admit pe TPU.

| bogdan324 explică (pentru ndc):

Vrei sa zici despre pirateria sita-urilor puse pe TPU, ca eu nu am pus nici un link pentru piratat

| ndc a răspuns (pentru bogdan324):

Care parte din "discutiile despre piraterie" e neclara? Politica TPU interzice orice fel de discutie despre "piraterie" - adica copierea neautorizate a software-ului. Nu ai voie sa intrebi de unde sa descarci, cum sa descarci sau cum sa folosesti copii piratate. Simpla mentiune a faptului ca ai o copie piratata e interzisa. Uita-te la termenii si conditiile site-ului (stii tu, chestia aia cu care ai fost de acord cand ti-ai facut contul), sectiunea "Obligatiile utilizatorului", subpunctele a) si f).

| bogdan324 explică:

Stiu,lasa-l,nu stie cum e viata realalaughing

| gabismecherul10 a răspuns:

Inseamna ca cd nu corespunde, mai bine ia-l de la un magazin de jocuri pentru ps2. Daca l-ai luat inseamna ca ai ps stricat sau te inselat vanzatorul.Mai este o solutie daca iti zice asa cum ai scris tu inseamna ca cd nu este original. Sper ca team ajutata. Funda?