| anonim346575 a întrebat:

Cum pot face sa mearga gta 3 pe Samsung galaxi y s5360 am incercat dar nu merge imi funda

8 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Există 2 variante:

1) Poate l-ai pus cu Copy-Paste din calculator. Nu merge așa.

2) Cred ai folosit varianta aceasta. Ai luat GTA-ul de pe internet (Google Play sau de pe un site) și nu-ți merge. Nu merge fiindcă telefonul e prea slab. E ca și cum ai pune GTA 5 pe un calculator vechi.

| anonim346575 explică (pentru SonicAndrei):

Pai am vazut in video ca le merge alora si am telefon exact ca al lor

| SonicAndrei a răspuns (pentru anonim346575):

Atunci nu știu de ce nu merge... Încearcă să iei jocul din altă parte...

Răspuns utilizator avertizat
| SonicAndrei a răspuns (pentru Smonalisa):

Dar a apărut pentru Play Station. În curând va apărea și pentru calculator. Și de ce să nu se poată pune pe un calculator nou?
PS: a fost un exemplu

Răspuns utilizator avertizat
| adelinaoana14 a răspuns:

Incearca de pe magazin play si eu am Samsung galaxy si un baiat la instalat pe telefonul meu pentru el si merge.