| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Cum pot face sa nu imi apara numele de facebook la Administrator?[azi mi-am facut o pagina]. Funda.:*

Răspuns Câştigător
| xMădă a răspuns:

Te duci la pagina respectiva si dai click pe "Editeaza Informatiile" apoi dai click pe "Recomandat" si jos acolo la Administratori pagina mai jos un pic scrie Edit featured page owners, dai click, si bifezi casuta cu numele tau.kiss
Funda?

3 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Pai tu esti administratorul acelei pagii... nu are cum sa nu iti mai apara gradul.

| xMădă a răspuns:

Editeaza Informatiile scrie sub numele paginii. big grin

| xMădă a răspuns:

Si bineinteles ca apoi dai salvati modificarile sau ceva de genu`. Sper ca te-am ajutat :*