| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa se miste mai repede pc-ul si la net si la tot program ceva

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Program de intretinere al PC-ului = TuneUp Utilities.Pentru internet foloseste browserul Google Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inceraca advanced system care http://programfiles.ro/advanced-system-care-optimizare-si-ntretinere/

| vrelian a răspuns:

Formateaza tot hardul si dupa instaleaza windows fresh.o sa iti functioneze mult mai bine.referitor la net nu stiu, eu folosesc internet explorer de ani de zile. google ala crome nu prea sint curios de el.am vazut toti prin Romania folosesc google crom dar sincer nu stiu de ce.eu sint in afara dar mereu am folosit internet explorer.nu am vazut nici o diferenta intre cele doua. vorbesc ce am vazut eu.asa ca ramin la explorer pentru ca mi se pare mai ok.restu sa pui programe si alte alea nu stiu nu am folosit niciodata.eu asa fac daca calc devine slow.pt ca intra f multi spioni. worms si asa mai departe si nici un program nu reuseste sa iti curete hardu 100%. singurul mod este formatarea si ai dat afara tot.dar tu faci cum crezi.numai bine

| kitty_9669 a răspuns:

Start=control panel=add or remove programs-(deleteza si dezinstaleaza toate probramele care nu le mai folosesti)

| ByTyger1 a răspuns:

Am id tau