| Andrei20133 a întrebat:

Cum pot face un video ca acesta http://www.youtube.com/watch?v=fhY7k4zkO4Q

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Cu asta
https://kickass.to/......68764.html
Dar iti recomand sa te joci bine cu el sa te obisnuiesti cu softul bine.
ai peste 1000 de variante in a face ceva asemanator cu ce vrei tu.
succes
funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Acolo e o combinatie. S-au folosit programe precum : after effects, photoshop, cred ca si Sony vegas, si poate si altele.

| FoundYouLover a răspuns:

Sunt diverse programe care te pot ajuta sa faci videoclipuri, de exemplu Movie Maker sau Real Media Player. Totusi stiu si o pagina unde poti face videoclipuri, daca iti faci cont acolo (nu-ti fa griji, nu te costa nimic ca sa-ti faci cont) si dupa ce ai facut videoclipul pe pagina respectiva il poti posta de acolo chiar si pe youtube: www.onetruemedia.com. Un singur defect are pagina aia: nu poti sa-ti downloadezi videoclipul direct in calculator. Totusi daca-l bagi pe youtube exista programe si pagini de genul youtube video converter care te pot ajuta sa-ti downloadezi videoclipul in calculator. BAFTA!