| Simmo a întrebat:

Cum pot fi voluntar pe ourworld?

3 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Pentru a fi voluntar trebuie sa ai peste level 40 si minim 13 ani
1.Langa butonul For free ai Acount upgrade cu roz dai click acolo apoi pe Live help
2. Apoi apesi pe About live help si ai mai jos Be a helber dai click
3.Tre sa astepti cateva ore sa te accepte iar apoi esti voluntar
4.Cand te-a acceptat ai un patrat alb acolo unde sunt miscarile
5. Ca sa iti activezi dai click pe patrat si apoi Turn on helper alerts
Asta e tot sper ca te-am ajutat si ai inteles big grin

| Frau a răspuns:

Trebuie sa ai peste 13 ani si minim lvl 40 big grin. account upgrade~ about live helphappy