| Sara2 a întrebat:

Cum pot gasi pe cineva pe facebok doar dupa numele mic (prenume)? am incercat sa caut dar nu am gasit nimic sad

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Esti culmea, sunt milioane de oameni indiferent de ce nume folosesti, cu acelasi prenume. Singura sansa e sa ii stii emailul si sa-l cauti dupa email si mergi la fix. Scrii sus emailul persoanei cu tot cu @yahoo.com sa cum il are si apoi ti-l arat. Dar asta daca ai noroc si nu a umblat pe la setari pentru ca poate ca si-a scos sa nu fie gasit de nimeni. happy

Succes!

| mona a răspuns:

Nu poti gasi doar cu prenumele

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Palomma

E cam greu...
Incearca sa-i scrii prenumele, si orasul in care locuieste. Daca e un nume mai rar, s-ar putea sa ai noroc.
Daca nu, ai de cautat, nu gluma.
Sper sa-ti fie de folos.

Cu stima,
Neo