| Sadop a întrebat:

Buna happy.
Caut de mai mult timp o persoana ( ii stiu numele si resedinta) si am gasit cateva chestii pe Internet care cred ca sunt despre respectiva persoana.
Doar ca, pe o lista pentru examene l-am gasit cu numele de familie si inca 2 prenume, iar unde lucreaza l-am gasit doar cu numele de familie si al 2-lea prenume.
Deci exista posibilitatea sa fie aceeasi persoana? Restul datelor coincid.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,posibil.De obicei cei care au 2 pronume, folosesc in general doar pe al doilea.