| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot introduce pe telefon aplicatia de facebook din fabrica.Am actualizat-o dar din pacate nu a mers pt ca nu am avut loc pe telefon.Tot incerc sa dezactualizez si sa-mi ramana aplicatia din fabrica, dar din pacate imi spune ca nu raspunde.

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Salut, nu am instalata aplicatia de facebook, pentru ca aceasta se poate bloca si consuma resursele smartphone.
Eu te sfatuiesc sa folosesti site-ul lor, intra pe www.facebook.com
http://dorytutoriale.blogspot.ro/