| Panteraa a întrebat:

Va merge facebook-ul (aplicatia, nu intrat din alta parte) pe telefon? Mie azi nu mi-a mers toata ziua. De ce?

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Da, e de vina din cauza system'ului android da ca ai 2.2.3, crash, asa am patit eu recomand un telefon android 3.3+ eu am 4.4.2 kitykat. Sau bug facebook necesita reinstall.

| Panteraa explică (pentru JustinDaniel):

Si-a revenit. Din cate am vazut au patit mai multi asa. Era de la ei. Multumesc oricum.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce? Pt ca mai trebuie sa iesi si afara sa socializezi in realitate si sa iti cureti creieru. Sunteti imbaxiti de facebou, va place curvareala vad. Si va mirati de ce rromania merge asa, din cauza voastrawinking

| Panteraa explică (pentru SasNetRomania):

Lol. Ce oameni. Doar am intrebat daca merge facebook-ul. Mereu se gasesc din astia care fac o trauma din tot. Si da, e foarte usor sa ies din casa si sa incep sa vorbesc cu prima persoana care imi iese in cale (mai ales pe vremea asta "frumoasa". Apropo, la mine ninge, la tine cum e?) Sa inteleg ca daca stai pe facebook esti si curvar. Frumos. Asta-i Romania de care vorbesti, nu faptul ca stai pe facebook.
Si spre ghinionul si supararea ta, facebook-ul si-a revenit.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Panteraa):

La mine e ok 25 grade stau pe balcon. si da 90 la suta care au cont pe facebou ( nu facebook) sunt curvari. Daca ati socializa numa, atunci nu ar fi o problema, dar matrimonialele sunt o problema