| Heartless562 a întrebat:

Pot lua un produs in rate de la eMag? Am 20 ani, si 2 luni lucrate deocamdata, cu un salariu brut de 1000 lei. As vrea sa cumpar o tableta de 850 lei, dar nu stiu daca pot face rate doar cu 2 luni lucrate.
Help...? (daca nu pot la eMag, atunci la domo? sau in alte parti?)

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Cumperi in rate platesti mai mult, in functie de durata pe care faci rata, poate platesti chiar dublu.
Mai bine strangi bani si cand ai suma necesara cumperi produsul.Ce faci daca maine ramai fara serviciu?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Trebuie sa fii bolnav la cap sa faci rate la tableta. Uite, ca sa nu zici ca raspunsul asta e nefolositor, nu mai bine iti iei o tableta la un pret decent din afara care face fix ce face si aia pe care o iei cu 850 si 300% adaos comercial de la noi? http://www.mp4nation.net/......-8gb-white

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conditiile le afli in magazin dar iti recomand sa nu iei in rate.La final vei constata ca ai platit mai mult decat dublu ca pret.

Răspuns utilizator avertizat
| ellyellu28 a răspuns:

Hey! pai poti sa cumperi o tableta si fara sa faci rata e mult mai eficient. eu mi-am comandat acu 2 saptamani in urma tableta de pe un site in care am incredere deplina si in 28 de ore mi-a si venit comanda. Am cumparat tableta la pretul de 460 lei si e foarte tare doar ca nu are sim. big grin

| alina_7077 a răspuns:

Pot face rata la eMAG daca am 19 ani?

| mike190 a răspuns:

Mai trebuie sa astepti o luna, peste tot iti cere minim 3 luni vechime la actualul loc de munca.

| Claudia_Aria_1992 a răspuns (pentru mike190):

Trebuie neaparat 3 luni de cand lucrezi?