| YangMin a întrebat:

Cum pot obtine fundite?

Răspuns Câştigător
| ella113 a răspuns:

Pai trebuie sa raspunzi bine la cat mai multe intrebari iar cel care a adresat intrebarea iti poate da fundita daca crede ca raspunsul tau e cel mai bun si u poti da fundita

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Atunci cand dai un raspuns corect/ajutator, cel care a pus intrebarea iti poate da funda!

| whatevernvm a răspuns:

Daca raspunsulpe care il lasi la cineva e favorabil si dintre toate celalalte rapsunsuri i-a fost cel mai folositor atunci el considera ca meriti sa primesti funditahappy Poti experimenta asta pe minehappy

| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Păi foarte simplu!
Dacă ști răspunsul la o întrebare îl scrii acolo, iar cel care a pus întrebarea acordă fundă celui mai bun răspuns, dacă al tău este cel mai bun îți dă fundă! Baftă, sper că te-am ajutat.

| RuffledOwl a răspuns:

Dai răspunsuri mulțumitoare la cei care pun întrebări. Funda?

| αғғιхoιd a răspuns:

Daca raspunzi la intrebarile utilizatorilor TPU.

| DeeDee007 a răspuns:

Oferind raspunsuri cat mai bune si cat mai clare.

| MaRRa_2468 a răspuns:

Funditele le obtii daca respunzi la cineva in intrebari si daca raspunsul tau a fost apreciat de cel care a intrebat iti da o funda!