| introduaicinumele a întrebat:

Cum pot parola in Google Chrome un site? Vreu sa imi pun parola cand intru pe Facebook, fara sa ma deconectez, si sa ma reconectez, cand deschid siteul sa imi ceara o parola, se poate?

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Dai log off de fiecare data si folosesti asta pentru parole: http://www.tutorialepc.ro/lastpass-manager-performant-de-parole.html

| Bomfaier a răspuns:

Nu prea înţeleg... când intri pe Facebook ai de introdus parolă, nu?! lol... dacă vrei să nu ţi-o mai ceară, bifează "păstrează-mă conectat", dar în general nu e bine să-ţi laşi contul deschis. Altfel, dacă dai sign out, îţi cere parola data viitoare. Dacă nu ai bifat, ţi-o cere chiar dacă nu dai sign out. Şi dacă ţi-e lene, dă-i lui Chrome săţi salveze parola, şi nu ai decât de apăsat pe login data viitoare când intri. Iar dacă nu ai priceput ce am zis eu aici, mai detaliază!