| OfXs a întrebat:

Cum pot pune doar un singur nume pe you tube nu cu spatiu intre el?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Îți trebuie să ai mozila în pc apoi trebuie să ai tastatură în altă limba!
NU ÎN ROMÂNĂ!

O zi bună!

| Chamberlin a răspuns:

Intri in contul de Google si dai pe setari, acolo poti sa il modifici sau cu acel cont de YouTube poti crea alte canale, care pot avea doar un singur nume.

| Soldier92 a răspuns:

Atentie! daca ti-ai facut deja cont nu-l poti schimba. Doar numele canalului il poti schimba.

| OfXs explică (pentru Soldier92):

Pai numele canalului vreau sa-l schimb.Dar cum?

| Soldier92 a răspuns (pentru OfXs):

Acolo unde scrie "canalul utilizatorului...", intri pe canalul tau, dai click pe "Setarile contului", dai click pe "informatii si setari" si apoi unde scrie "Titlu", il schimbi cu ce vrei. Dar ATENTIE, nu se schimba numele utilizatorului (numele contului).

| OfXs explică (pentru Soldier92):

Nu se poate asa ceva.

| Soldier92 a răspuns (pentru OfXs):

Merge ma da nu stii tu. Eu mi l-am schimbat acu cateva zilewinking

| QuestionNr1 a răspuns:

Scrii normal, de exemplu : "NumeleMeu"