| niccol a întrebat:

Cum pot pune jocuri pe telefon prin usb Sony Ericsson k800i

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Nu-ti trebuie nici un soft, nici un cd, nimic, daca ai XP.In momentul cand bagi cablul in telefon selecteaza transfer date sau stocare masiva(vezi care iti merge). Windows-ul il va vedea ca pe orice memory stick.Trebuie sa-i dai doar copy-paste din calculator catre telefon a jocurilor in format. jar dar neinstalate in folderul de "altele" din telefon.Dezarhivarea si instalarea jocurilor ti-o va face telefonul.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti pune cu program special de accesare si doar jocuri suportate de telefonul tau (altfel se risca blocarea telefonului).

| andreutz a răspuns:

In primul rand, iti trebuie cd-ul telefonului, cel cu softul de instalare (in caz ca nu il mai ai, uite-l aici http://209.85.229.132/......tp?/search e gratis :D ) apoi iti conectezi telefonul si iti va aparea meniul telefonului, si al cardului... ti le copii unde vrei tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le iei depe Strongdc++ si le pui intr-un foldar si dupa aia le instalezi JAVA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumvaaaa:pe:pe:pe:pe:pe::d:d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumvaaaa:pe:pe:pe:pe:pe::d:d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi usb in telefon si iti transferi in card dipa pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H; hl; bolglhioohlotglghhkogkihgkhjkghujgjggtjgygjyhfjgjgjgjgjgjjgjgjgjgjgjgj
hghgfghgfhfgh
vg
g