| fantimbaland a întrebat:

Cum pot pune muzica pe youtube... am cont dar nu stiu unde sa intru...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Melodii in format mp3 nu poti pune pe youtube! Incarci doar videoclipuri.
YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta!

Răspuns utilizator avertizat