| Sacky a întrebat:

am un cont youtube si cand vreau sa ma loghez imi apare asta : " ajutati-ne sa verificam daca aceasta adresa de email va apartine" si ma pune sa intru pe adresa de email si tot degeaba, nu stiu ce sa fac. daca nu ati inteles, va dau adresa de email si pass si incercati sa intrati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CookieMtfk a răspuns:

Trebuie sa primesti un email de la youtube. Probabil o sa dureze cateva minute... 5-6 maxim. Sa verifici si in spam. Daca nu apare, incearca de mai multe ori. O sa trebuiasca sa dai click pe el si iti apare un link, apoi apesi pe el big grin