| Ioana_9117 a întrebat:

Cum pot pune o melodie pe fundalul unui filmulet? spuneti-mi programul si cum il folosesc. funda:*

Răspuns Câştigător
| AfGanistaNu_4293 a răspuns:

Programul se numeste AVS Video Editor iar cand il descarci cand intri pe el iti va arata un tutorial si de asemenea un site unde sunt o multime de filmulete foarte folositoare care te invata sa il folosesti happy Sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Movie maker. e cel mai simplu si mai bun. pui filmuletzu, in dreapta jos e o chestie, apesi pe ea, opresti sonorul la filmuletz si-l dai la maxim p'ala de la melodie. Apoi pui melodia pe banda, salvezi si gata.

| Ycu a răspuns:

Cel mai simplu program de a pune muzica pe fundalul unui filmulet, este movie maker care il are orice windows(decent) Start>All programs> Windows Movie maker, e si dai sus acolo la New project iti alegi filmuletzul si poti sa ii faci diverse slideuri sau sa pui muzica pe fundal, e usor de folosit sper sa te descurci daca stii si putina engleza nu o sa ai problema! Bafta!