| Adde396 a întrebat:

Cum pot pune parola la un LG GM 360? Adica as vrea sa imi ceara parola cand il deblochez...

2 răspunsuri:
| Lariii99 a răspuns:

Heii,.
Eu iti sugerez sa te uiti in setarile telefonului. Daca acolo nu apare un fel de cod/parola sau altceva inseamna ca telefonul nu accepta.
Eu de exemplu la telefonul meu, codul de deblocare nu il pot scoate deloc..cred ca e incorporat in soft/telefon nu stiu exact.
In fine..deci cauta bine in setari.s-ar putea sa gasesti.
Succes mult iti doresc!
Bye..si poate.o fundita? puppy dog eyes

| Kore22 a răspuns:

Intri la Setari sau Settings (depinde in ce limba ai meniul telefonului) dupa care apesi pe Securitate sau Security si alegi parola cu care il vei debloca.