| ckdjckj a întrebat:

Am o intrebare :am un Nokia 201.Se poate pune parola la deblocare? Adica atunci cand il deblochez sa-mi ceara parola sa nu imi poata nimeni umbla pe el? Va rog mult daca stiti, spuneti-mi.Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Pufulete456 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon ca al tau si ma chinui de mult timp sa ii pun parola si cand am dat sa ii pun zice ca :Introduceti parola anterioara., dar eu nici nu am mai avut pusa vreo parola! nu cred ca se poate eu m-am chinuit foarte mult si NIMIC!

2 răspunsuri:
| stef07 a răspuns:

Da merge! MENIU>SETARI>TELEFON>SETARI TASTATURA si dai activat! si cand il deblochezi iti cere parola pusa de tine! acum varianta engleza MENU>SETTINGS>PHONE>SECURITY KEYGUARD>on! si cand o activezi iti cere sa bagi parola

| Pufulete456 a răspuns (pentru stef07):

Am incercat si zice :EROARE DE COD!