| ShadowLoleris a întrebat:

Cum pot pune Stories pe YouTube?
Trebuie să am contul verificat, și acceptat, cum sunt cele cu bifat lângă nume?

Răspuns Câştigător
| Alexx2006 a răspuns:

Iți trebuiesc 10.000 de abonați.Și canalele cu bifă înseamnă că au cel puțin 100.000 de abonați. Sărbători frumoase!

2 răspunsuri:
| CORE55 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10.000 de subscriberi.

| Ana137 a răspuns:

Storiurile sunt video-uri scrurte, pe mobil, care te juta sa te conectezi cu audienta ta de pe youtube.Insa ca sa crezi un story trebuie sa ai un MINIM de 10.000 de subscriberi. Poate sa ia panala 4 sapt. ca storiurile sa se afiseza dupa ce ai atins 10.000 de subscriberi.

Cum sa creezi un story:
1. Logheaza-te pe contul tau de Youtube de pe telefon si apasa pe camera. https://lh3.googleusercontent.com/......Ak0dOA=w23

2.Apasa story.
3. Poti si sa selectezi un video sau o imagine din telefonul mobil pentru. a o adauga in story.