| Georgicuță a întrebat:

Cum pot pune un screensaver cu pesti pe desktop?

4 răspunsuri:
| Georgicuță explică:

Virus

| Onio a răspuns:

Intri pe poza dorita, click dreapta si Set as Desktop Background.

Sau:

Click dreapta pe Desktop=>Propreties=>in pagina deschisa dai pe Desktop=>Browse si iti alegi imaginea dorita de acolo de unde o ai salvata.

| Georgicuță explică (pentru Onio):

Faza e ca nu am pozalaughing

| Onio a răspuns (pentru Georgicuță):

:)) ai aici o gramada de unde sa alegi https://www.google.ro/......ps?/search
Click dreapta pe cel ales, Copiaza imaginea, iti deschizi Paint dai Ctrl+V in Paint, Save in format de JPG. si gata :)
Vezi sa fie imaginea cat mai mare sa aiba si o calitate buna, mai mare de 500x600