| georgekids a întrebat:

Cum pot recupera niste numere de telefon pe care le-am avut pe cartela si le-am sters? Dar numere de le-am avut pe telefon? Dau funda! Pot sa fac vreo restaurare a datelor? mentionez ca am mai multe modele de telefoane cu ar fi Nokia, Huawei, Samsung.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Numerele din telefon, le mai poti recupera daca nu le-ai sters, dar cele de pe sim, Te pup Papa! Nu se mai recupereaza!

| deeadeea111 a răspuns:

Odata sterse nu le mai poti gasi.Singura modalitate de memorare este sa ti le treci pe un caiet sau pe niste foihappy

| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu, numerele de telefon, odata sterse din cartela nu mai pot fi recuperate. Mi s-a intamplat si mie iar singura optiune ramasa pe care am si aplicat-o a fost aceea de a trece pe SIM din nou toate numerele pierdute.Mi-a luat ceva timp dar macar le-am recuperat si mi-am invatat lectia!

Succes, pa, pa!

| DurexBun a răspuns:

Nu cred ca poti face asa cevahappy Cel mai bine ar fi sa mergi la Orangehappy

| 69CarpeDiem a răspuns:

Uite o faza ciudata.
Eu am avut o situatie similara.
Am sters cateva numere de telefon nefolositoare.
Peste 1 an am facut schimb de cartele cu cineva pentru ca ramasese fara Mb trafic si a intrat putin de la mine(totul a durat 5 minute)
Apoi culmea a fost ca atunci cand am bagat cartela m-a intrebat daca vreau sa memorez numerele si am dat "Ok".
Ce sa vezi...numerele sterse.
Fara misto iti zic...la mine a mers.