| Rebecca123 a întrebat:

Cum pot reseta telefonul? Am virusi si imi merge greu..Am mai sters si din chestii nefolositoare dar tot merge greu si vreau sa il resetez si sa instalez din nou programele

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce telefon ai si cum de ai ajuns la constataterea incredibila ca ai virusi pe o palforma pe care culmea, nu exista virusi...

| hummmer a răspuns:

Master-reset (resetare generală)şi ştergi tot din el, mai puţin ce a avut din fabrică.

| manuel72 a răspuns:

Dca ruleaza pe andoid nu virusii sunt de vina, ci aplicatiile active in background.

| puscahoreangaion a răspuns:

Reveniti la setarile din fabrica, instaleaza-ti un antivirus

| scmcristina a răspuns:

Poti intra la Setari-Telefon-Si dai -Reveniti la setarile din fabrica.