| NicEbOy a întrebat:

Cum resetez windowsul adica sa sterg toate programele nefolositoare care le am instalate sa raman doar cu cele esentiale.
Sa resetez windowsul da sa mi se salveze setarile, vreau doar sa sterg toate programele ca am o groaza de programe care numi folosesc si nu merg, si la altele nu merge sa dau unistall.
Funda

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Foloseste Revo Unistaller.

| MMihai a răspuns:

Ai hardul virusat urât de tot!
Pot fi și alte explicații.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Toate programe neesentiale le poti sterge din Control Panel sau pui din nou Windows-ul si formatezi partitia unde ai programe probabil ca in C.
Succes!

| Cami28 a răspuns:

Intra in Control Panel -> Add or remove Programs
Sper sa te-am ajutat happy

| deniro7 a răspuns:

Ccleaner!

| branistea a răspuns:

Vreau sa aduc pc la zero