| Caddyi a întrebat:

Cum pot sa atasez o poza ".jpg" la o intrebare?

10 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Simplu atasezi poza pe un site de free hosting pentru poze ca si acesta:http://www.imagebam.com/
si dupa aceea copiezi link-ul catre imagine!

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu popti peste tot eventual pe forumuri
folosesti cod asta

| AdrenalinTm a răspuns:

Nici nu ma lasa sa-l pun

| Caddyi explică (pentru AdrenalinTm):

Of...

| Caddyi explică (pentru AdrenalinTm):

Mersi ca ai incercat.

| CataC a răspuns (pentru Caddyi):

Salut

1. O incarci pe http://imgur.com/ sau pe alt site de genul.
2. Pui in intrebare linkul spre imagine.

Bafta

| Admunssen a răspuns:

Daca ai o intrebare si consideri ca trebuie insotita de o fotografie, am vazut ca e posibil. Upload-ezi acea fotografie pe un site agreat de TPU si publici acel link odata cu intrebarea. Am vazut ca un site agreat de TPU este al celor de la Tinypic. Ai grija la continutul fotografiei!

| Caddyi explică (pentru Admunssen):

Am postat intrebarea.
Multumesc pentru raspuns.

| Silent3025 a răspuns:

@ Caddyi Unde vrei sa o pui imaginea aici? Nu merge dar poti pune imaginea pe un site de "image share" cum e tinypic.com si apoi pui adresa imaginii aici.Iar daca vrei sa vada cineva imaginea intra pe adresa respectiva.