| VampireKathrineLone a întrebat:

Cum pot sa blochez pagina mea de facebook necunoscutiilor? Urgent vreau raspuns!

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dai acolo sus langa acasa este o sageata in jos dai clic pe ea alegi setari de confidentialitate si pui pe prietenii sau doar tu apoi ok.finda?

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Un gard

| Deliaaa23 a răspuns:

Pai vezi k in colt [stanga] mai jos. dedesubtul aplicatiilor [fotografii. perete, informatii] scrie "Blocheaza utilizatorul. :big grinX Funda?

| Deliaaa23 a răspuns:

Pai vezi k in colt [stanga] mai jos. jub [prieteni] scrie "Blocheaza utilizatorul. :big grinX Funda?

| Thebestone a răspuns:

Dai la Privacy Settings deasupra la log out si setezi acolo cine vrei sa-ti vada profilul