| Kiki20098 a întrebat:

Cum sa blochez o pagina? De exemplu, vreau sa blochez INSTAGRAM SAU FACEBOOK.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Google Hostsman.

| Ciprian964335345 a răspuns:

Pe Facebook e simplu te duci la setari de confidentialitate apesi pe butonul care seamana cu un lacat cu trei linii langa el dai la cum blochez o persoana care ma deranjeaza si iti apare o casuta si acolo scrii numele persoanei care te deranjeaza

| Ruski a răspuns:

Salutare! Daca vrei sa blochezi o pagina web o poti face dintr-un fisier din Windows, nu stiu exact care. Daca vrei sa blochezi o persoana, o poti face din setarile contului.