| Alecsanndraa a întrebat:

Cum pot sa creez acel album "fotografii de perete" pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Silviu_7451 a răspuns:

Esti logat. Intrii pe pagina principala www.facebook.com si sub News Feed ai "Share: Status, Photo" dai pe photo sau fotografii cum ai tu acolo si incarci o fotografie dupa ce ai incarcat fotografia aia se creeaza singur albumul si apoi cand vrei sa mai adaugi poze in el faci acelasi lucru.
Sper ca ti-am fost de folos. :)

1 răspuns:
| aia a răspuns:

Mi se pare ca fotografii de perete sunt fotografiile de profilthinking dar nu stiu sigur...si daca e asa cand pui poza la profil se creeaza si el...