| aneta a întrebat:

Cum pot sa dau system restore la pc?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Intră în Start/Control Panel/System Restore; Asta dacă nu l-ai dezactivat, şi de acolo selectezi cel mai recent punct de restaurare creat(uită-te la dată şi oră). Succes

| ZeYa a răspuns:

Intri in Start->All programs->Accesories->System tools->System restore.winking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrii in start (stanga jos) accesoriess - system tools - apoy system restore si urmezi pasii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in : my computer =>local disk c => documents and setting =>all users => start menu => programs => acesories => system tools. si gasesti acolo system resore. sper ca te-am ajutat. funda!

Alte răspunsuri
| alex90_9133 a răspuns:

Start->Programs->Accesories->System Tools->Sistem Restore