| Eugeniusu a întrebat:

Cum pot sa dau unfriend la mai multe persoane deodata pe Facebook fara a accesa paginile fiecaruia in parte? Am ajuns sa am 4.000 de oameni in lista de prieteni, dar eu cunosc mai putin de jumatate. Dau funda si vot la cel mai util raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Individual. Aștepți o zi, în care (chiar) ai chef să faci acest lucru, altfel devine... obositor. straight face
Ori, îi poți șterge treptat, nu toți deodată.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intri la prietenii tai si ii ai acolo insirati si poti da direct de acolo unfriend.

| octav005 a răspuns:

Nu ai cum, dar poate intr-o zii ti se va indeplini visul

| Desireღ a răspuns:

N-ai cum să dai la mai multe persoane deodată.
Ți-am distrus speranța sad

| andreiqawsed12 a răspuns:

Nu poti da la mai multe persoana deodata