| Claudiu_7524 a întrebat:

Cum pot sa deblochez contul meu de metin2ro?! va rog mult care stiti id meu este lucian.2fast4u@yahoo.com

6 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

laughingnu poti daca scrie CONTU ESTE BLOCAT! inseamna ca ai luat BANN si nu prea mai ai sanse trimite reply la e-mailu de la echipa Metin2 Ro si il rogi poate poate, eu am reusit incerca cat mai repede, BAFTAwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bghdghdghdghdd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun sincer ca gm pe corvus dati mail la echipa de pe forum si vei primi rasp si vei fi deblochat in mx 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haides spuneti-mi si mie id-ul meu de mess e rares_victoria