| juniper a întrebat:

Cum pot sa decodez playstation 2? Sa mearga si jocurile de pe CD. Ce trebuie sa fac? Numai sa nu se strice.

7 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Sau ai putea sa incerci aici : http://www.okazii.ro/......e+ps2.html

| JesterRO a răspuns:

Scrie pe google "modat ps 2" si o sa-ti dea niste rezultate in general pe forumuri cu oameni care modeaza play station la diferite preturi...de la 50 ron pana la 150-200 ron.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca are un krdan an spate, desfai suruburile, al bagi an priza si te pisi pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asta caut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu gasesc nimic
nu stiuhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste programe care se pun in cardurile de memorie de la ps2 si asa poti sa-l decodezi singur

| DjFire a răspuns:

Trebuie sa te duci la un profesionist si sa-ti puna un cd cu un program care il decodeaza.Si apropo costa intre 30-80 lei