| catuztacaty a întrebat:

As putea sa decodez un telefon samsung GT- C3300K? este pe vodafone si vr sa mearga si pe orange? pot sa il decodez singura sau trebuie dus la ei?

5 răspunsuri:
| VyVyK a răspuns:

Ca sa il decodezi.iti trebuie nu stiu ce aprat.sau sa stii niste coduri.asa ca mai bine te duci la care-va care stie.[Bafta]

| DoamnaN a răspuns:

Numai la ei se poate decoda, sa ai un rezultat bun... Succes!

| GeorgeX81 a răspuns:

Te pot ajuta eu, dar trebuie sa imi dai CODUL IMEI, care se poate afla tastand: *#06#,iar apoi iti voi da eu un codwinking

| George200213 a răspuns:

Se poate decoda si de acasa. Sunt cateva tutoriale pe youtube si daca urmezi pasii s-ar putea sa mearga. Uite un tutorial-http://www.youtube.com/watch?v=JgiDe87W7X4

| alexeva a răspuns:

Pai ma puteti ajuta si pe mine numai ca eu vreau sal decodez pe cosmote pliz cine stie cum aveti aici id :baxi_alex4