| marykeira a întrebat:

Cum pot sa descarc un film de pe aparatul de filmat pe calculator?

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Cu cablu usb daca are memorie interna sau card. Il conectezi la calculator si o sa iti apar in My computer o fereastra mica, si apoi pur si simplu il copii unde vrei tu in Pc. Daca e cu caseta, cum tin eu minte, stiu ca ma ajuta un amic, nu stiu ce facea, stiu ca imi aducea pe dvd, apoi! Atat te am putut ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cu inregistrare pe dvd trebuie sa inchizi sesiunea si bagi dvd-ul in calculator. Daca e pe hard intern sau card, conectezi cablul si iti apare o partitie suplimentara in my computer. Cel putin asa functioneaza camera mea.

| vany a răspuns:

Daca nu merge ai problema cu setarile usb sau scsi. ea functioneaza intrerupt.