| Marily1997 a întrebat:

Cum as putea sa descarc un film si sa il pun in telefon de pe calculator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,da poti. iata cum faci: intai te uiti cat de mare, cati mb are filmul si trebuie sa ai loc in sd cardul de pe telefon ca sa iti incapa. daca ai loc si vrei sa il bagi, faci asa:
Descarci ytd (youtube downloader. Dupa ce l-ai descarcat il instalezi si intri in el.
la optiunea de convert, aduci filmul si setezi de acolo sa ti-l converteasca in format free cell, adica sa-l poata vedea telefonul.Salvezi filmul pe desktop si dai convert. Dureaza ceva timp, pentru ca e vorba de conversie si de un film intreg.lasi sa-si faca treaba apoi dupa ce a terminat, te duci pe desktop sau unde ai salvat tu conversia filmului in format free cell si dai copy la film.Deschizi un folder in memoria cardului sd al telefonului si din clcik dreapta dai paste.va incepe copierea.Succes,daca ai nelamurrii facem team viewer.

| Marily1997 explică (pentru anonim_4396):

Chear de pe youtube vroeam sa descarc, nu e un film, e un victoria's secret fashion show.dar mersi oricum, iata aici o fundita!; D

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marily1997):

Chiar reusesti cum am spus eu.

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu

| express11 a răspuns:

Scuze...

| Kamakura a răspuns:

Ca să îl pui de pe pc pe telefon poti să le conectezi cu un cablu de data usb. Dacă nu ai fă-ți un cont de dropbox si uploadează filmul acolo și apoi intri pe dropbox de pe telefon și îți iei filmul.

| OQdpNet a răspuns:

Descarci filmul pe calculator intr-un format suportat de playerul de pe telefon.
Conectezi telefonul la calculator printr-un cablu de date.
Copii pe card (sau in memoria interna) filmul.
Daca nu ai cablu de date, poti folosi un cititor de carduri pentru a copia filmul de pe calculator pe card.

| Anonimusssuuass a răspuns:

Esti foarta proasta (noob), nu iti trebuie tie IT cum pl mea nu stii asta de baza? du-te si joaca-te in nisip

| Marily1997 explică (pentru Anonimusssuuass):

Proasta ii mata care teo fatat, nu poti sa judeci o persoana daca nu o cunosti bine, du-te tu cu mata si te joaca in nisip idiotule, oricum nu am inteles nimic din ce ai spus, invata sa scrii copile!