| osimplafataaaa a întrebat:

Cum pot sa descarc un video de pe Facebook de la cineva?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns (pentru Salontanul):

Daca video e public, atunci Youtube-dl (cel mai bun, daaar, e linie de comanda, nu are interfata grafica) sau ce ti-a spus Salontanul (care e bun si simplu)
daca NU e public, atunci singura solutie e ceva browser, cum ar fi internet download mana.ger, dar care e pe bani

sorry, chiar nu stiu nici o solutie pe telefon, nu m-a interesat niciodata tongue

| Simpatic a răspuns:

Din cate stiu merge daca folosesti PC-ul si te conectezi ca si cum ai fi pe mobil. Folosesti "m" in fata linkului de exemplu m.facebook.com si te vei conecta ca pe mobil de pe PC/laptop.
Apoi ai in setari "save as" sau ceva asemanator.
Stiu ca varianta asta mergea inainte, nu am mai incercat-o, exista posibilitatea sa se fi schimbat!?

| zilog a răspuns:

E un program pe moxilla un aplet se numeste

download helper

si se instaleaza doar ls mozilla