| alexx102428 a întrebat:

Cum pot sa fac ca, conectarea la internet (viteza de navigare) sa fie mai rapida?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, fiecare net are viteza ei scrisa in contract. Dupa ce ai depasit reala bariera de nu stiu cati mb de download, viteza scade, echivalent cu cat ai mai downlaodat, pana in momentul in care abia daca mai poti intra pe facebook.Asta lunar, la inceputul lunii iti va da drumul la trafic din nou.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai mergi la provider-ul de internet( pe care trebuie sa il stii), si schimbi contractul. Alegi ceva pe masura dorintelor tale. Odata cu o viteza mai buna, si pretul o sa creasca.

| xtembix a răspuns:

Aceste setari se fac atunci cand iti tragi internet. Viteza depinde de firma de la care ai net.