| Y0nut7 a întrebat:

Salut am internet de la rds rcs, numai am viteza pe care o am la navigare, cand descarc ceva am viteza dar cand navighez pe net merge ff greu, o fi vreo problema la modem?

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Nu! am avut si eu aceeasi problema! modemu nu are nimic! calculatorul e devina! de fiecare data cand stergi ceva si cand dezinstalezi programe se pierd ramasite ca le zic asa! trakuri mai bine zis! ele nu mai sunt detectate de calculator si stau ascunse prin foldare fara ca sa le vezi sau sa le poti sterge! in timp calculatorul n-o sa mai mearga si o sa trebuiasca sa ii dai restart ofiicial! sa iti restartezi windousu! iti zic pentru ca si eu am patit si l-am restartat de 3 ori si acum din 3 in trei luni vine cineva sa mi-l curete! nu costa mult! vreo 30 lei depinde de cate ori ai dezinstalat programe! si sa stii ca modemu nu are nimic! eu tot pe rds rcs sunt! funda pls!